Batteri for KAR-TECH 010-038-2600 3.7 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 68.00 x 18.60 x 18.60mm
Rate: 9.62 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 73 g /2.82 oz
Net Weight: 48 g/oz
EAN: 4894128227687
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| KAR-TECH | 010-038-2600 |
Mer information
| Vikt | 0.073000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128227687 |
| Passer til | KAR-TECH 010-038-2600 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.00 x 18.60 x 18.60mm |
Stocks
Batteri for KAR-TECH 010-038-2600 3.7 V 2600 mAh