Batteri for AEE Sparrow 360 AD05 7.4 V 1200 mAh
Beskrivning
Capacity: 1200 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 48.40 x 45.40 x 22.80mm
Type: Li-ion
Gross Weight: 91 g /3.21 oz
Net Weight: 66 g /2.33 oz
EAN: 4894128202578
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| AEE | Sparrow 360 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| AEE | AD05 |
Mer information
| Vikt | 0.091000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128202578 |
| Erstatter varenummer | AD05 |
| Passer til | AEE Sparrow 360 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 1200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 48.40 x 45.40 x 22.80mm |
Stocks
Batteri for AEE Sparrow 360 AD05 7.4 V 1200 mAh