Batteri for Bosch PSR 18 LI-2, PSB 18 LI-2, PSB 18 LI-2H, PSM 2 607 335 040 18 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black
Dimensions: 104.25 x 80.95 x 42.67mm
Rate: 72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 744 g /26.24 oz
Net Weight: 564 g /19.89 oz
EAN: 4894128078043
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | PSR 18 LI-2, PSB 18 LI-2, PSB 18 LI-2H, PSM 18 LI, PSR 18 LI-2H, PST 18 LI, UNEO MAXXH, Uneo Maxx, PSB18LI-2, PSB18LI-2H, PSM18LI, PSR18LI-2, PSR18LI-2H, PST18LI, EasyGrassCut 18-26, UniversalGrassCut 18-26, AHS 55-20 LI, CityMower 18, UniversalChainPole 18, PSB 18 LI-2 Ergonomic, UniversalLamp 18, PSR 1800 LI-2, UniversalHedgePole 18, EasyGrassCut 18, ART 26-18 LI, AdvancedOrbit 18, AdvancedImpact 18, ART 23-18 LI, Fontus, UniversalImpact 18, ALB 18 LI, AdvancedDrill 18, UniversalChain 18, UniversalHedgeCut 18-500, UniversalGrassCut 18, AdvancedCut 18, PKS 18 LI, UniversalVac 18, AHS 50-20 LI, EasyGrassCut 18-230, EasyHedgeCut 8-45 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 2 607 335 040, 2 607 336 039, 1 600 Z00 000, 2 607 336 040, 2 607 336 208, 2607335040, 1600A00DD7, 1 600 A00 DD7, 1 607 A35 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.744000 |
| Passer til | Bosch PSR 18 LI-2, PSB 18 LI-2, PSB 18 LI-2H, PSM 18 LI, PSR 18 LI-2H, PST 18 LI, UNEO MAXXH, Uneo Maxx, PSB18LI-2, PSB18LI-2H, PSM18LI, PSR18LI-2, PSR18LI-2H, PST18LI, EasyGrassCut 18-26, UniversalGrassCut 18-26, AHS 55-20 LI, CityMower 18, UniversalChainPole 18, PSB 18 LI-2 Ergonomic, UniversalLamp 18, PSR 1800 LI-2, UniversalHedgePole 18, EasyGrassCut 18, ART 26-18 LI, AdvancedOrbit 18, AdvancedImpact 18, ART 23-18 LI, Fontus, UniversalImpact 18, ALB 18 LI, AdvancedDrill 18, UniversalChain 18, UniversalHedgeCut 18-500, UniversalGrassCut 18, AdvancedCut 18, PKS 18 LI, UniversalVac 18, AHS 50-20 LI, EasyGrassCut 18-230, EasyHedgeCut 8-45 |
| Erstatter varenummer | 2 607 335 040, 2 607 336 039, 1 600 Z00 000, 2 607 336 040, 2 607 336 208, 2607335040, 1600A00DD7, 1 600 A00 DD7, 1 607 A35 |
| EAN | 4894128078043 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 104.25 x 80.95 x 42.67mm |
Stocks
Batteri for Bosch PSR 18 LI-2, PSB 18 LI-2, PSB 18 LI-2H, PSM 2 607 335 040 18 V 4000 mAh