Batteri for 1IRC19/65 2600 XH2.54 3.7 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 66.00 x 19.00 x 19.00mm
Rate: 9.62 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 116 g /4.09 oz
Net Weight: 46 g /1.62 oz
EAN: 4894128226918
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Battery Pack | 1IRC19/65 2600 XH2.54 |
Mer information
| Vikt | 0.116000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128226918 |
| Erstatter varenummer | 1IRC19/65 2600 XH2.54 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.00 x 19.00 x 19.00mm |
Stocks
Batteri for 1IRC19/65 2600 XH2.54 3.7 V 2600 mAh