Batteri for 3M Scott Proflow PF-630, PF-619E; PM PA-A867-NG; S HR-4/3FA-X8 9.6 V 4500 mAh
Beskrivning
Capacity: 4500 mAh
Voltage: 9.6 V
Color: Green
Dimensions: 135.00 x 50.00 x 36.70mm
Rate: 43.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 687 g /24.23 oz
Net Weight: 507 g /17.88 oz
EAN: 4894128158219
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| 3M | Scott Proflow PF-630, PF-619E |
| PM | PA-A867-NG |
| Scott | Proflow Sc, Sc Asbestos, Proflow SC 120, Proflow SC160 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Scott | HR-4/3FA-X8, 5063748, 5063554, 5063790 |
Mer information
| Vikt | 0.687000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128158219 |
| Erstatter varenummer | HR-4/3FA-X8, 5063748, 5063554, 5063790 |
| Passer til | 3M Scott Proflow PF-630, PF-619E; PM PA-A867-NG; Scott Proflow Sc, Sc Asbestos, Proflow SC 120, Proflow SC160 |
| Spänning | 9.6 V |
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Producent | 3M |
| Dimension | 135.00 x 50.00 x 36.70mm |
Stocks
Batteri for 3M Scott Proflow PF-630, PF-619E; PM PA-A867-NG; S HR-4/3FA-X8 9.6 V 4500 mAh