Batteri for ABB Robotics 3HAC-2530-1, 3HAC12929-1, 3HAC-5051-1 PA000202 21.6 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 134.70 x 67.30 x 45.10mm
Rate: 64.8 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 1193 g /42.08 oz
Net Weight: 1013 g /35.73 oz
EAN: 4894128204978
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ABB Robotics | 3HAC-2530-1, 3HAC12929-1, 3HAC-5051-1, 3HAC5393-2, ABB 4c, 3HAC53932, 3HAC5105-1, ABBS4c, 3HAC-12929-1, 3HAC2530-1, 3HAS-5393-2, 3HAC-5393-2, 3HAC51051, 41A030BJ0001, 3HAC129291, 3HAC25301, 3HAC-5105-1, 3HAC 5393-2, SMB S4C+, DSQC 508, HAC1292929-1 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ABB Robotics | PA000202, 41A030BJ00001 |
Mer information
| Vikt | 1.193000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128204978 |
| Erstatter varenummer | PA000202, 41A030BJ00001 |
| Passer til | ABB Robotics 3HAC-2530-1, 3HAC12929-1, 3HAC-5051-1, 3HAC5393-2, ABB 4c, 3HAC53932, 3HAC5105-1, ABBS4c, 3HAC-12929-1, 3HAC2530-1, 3HAS-5393-2, 3HAC-5393-2, 3HAC51051, 41A030BJ0001, 3HAC129291, 3HAC25301, 3HAC-5105-1, 3HAC 5393-2, SMB S4C+, DSQC 508, HAC1292929-1 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 134.70 x 67.30 x 45.10mm |
Stocks
Batteri for ABB Robotics 3HAC-2530-1, 3HAC12929-1, 3HAC-5051-1 PA000202 21.6 V 3000 mAh