Batteri for Agilent U1600, U1602A, U1604A; Keysight U1600, U16 U1571A 7.2 V 4500 mAh
Beskrivning
Capacity: 4500 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Green
Dimensions: 134.80 x 55.00 x 18.60mm
Rate: 32.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 516.5 g /18.22 oz
Net Weight: 376.5 g /13.28 oz
EAN: 4894128162377
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Agilent | U1600, U1602A, U1604A |
| Keysight | U1600, U1602B, U1604B, U1604A, U1602A, U1600A |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Keysight | U1571A, 3006672610 |
Mer information
| Vikt | 0.516500 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128162377 |
| Erstatter varenummer | U1571A, 3006672610 |
| Passer til | Agilent U1600, U1602A, U1604A; Keysight U1600, U1602B, U1604B, U1604A, U1602A, U1600A |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 4500 mAh |
| Dimension | 134.80 x 55.00 x 18.60mm |
Stocks
Batteri for Agilent U1600, U1602A, U1604A; Keysight U1600, U16 U1571A 7.2 V 4500 mAh