Batteri for Aiper SE Cordless Robotic Pool Cleaner HYY0345175 11.1 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Blue
Dimensions: 69.80 x 56.60 x 40.60mm
Rate: 57.72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 363 g /12.80 oz
Net Weight: 293 g /10.34 oz
EAN: 4894128224372
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Aiper | SE Cordless Robotic Pool Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Aiper | HYY0345175 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri |
|---|---|
| Vikt | 0.363000 |
| Passer til | SE Cordless Robotic Pool Cleaner |
| Erstatter varenummer | HYY0345175 |
| EAN | 4894128224372 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.80 x 56.60 x 40.60mm |
Stocks
Batteri for Aiper SE Cordless Robotic Pool Cleaner HYY0345175 11.1 V 5200 mAh