Batteri for AMX RS634, Mio Modero remote controls, MIO R-4 Mio FG147-10 3.7 V 1100 mAh
Beskrivning
Capacity: 1100 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 56.50 x 34.10 x 5.60 mm
Rate: 4.07 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 49 g /1.73 oz
Net Weight: 24 g /0.85 oz
EAN: 4894128125105
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| AMX | RS634, Mio Modero remote controls, MIO R-4 Mio Modero Remote, FG148-04 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| AMX | FG147-10, MIO-RBP, 54-0148-SA |
Mer information
| Vikt | 0.049000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128125105 |
| Erstatter varenummer | FG147-10, MIO-RBP, 54-0148-SA |
| Passer til | AMX RS634, Mio Modero remote controls, MIO R-4 Mio Modero Remote, FG148-04 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 56.50 x 34.10 x 5.60 mm |
Stocks
Batteri for AMX RS634, Mio Modero remote controls, MIO R-4 Mio FG147-10 3.7 V 1100 mAh