Batteri for Archos 101 Core 3G, AC101ASWFV2, AC101CR3GV2, AC10 AHB3097140 3.7 V 5000 mAh
Beskrivning
Capacity: 5000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 145.50 x 97.30 x 2.60mm
Rate: 18.5 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 160 g /5.64 oz
EAN: 4894128227830
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Archos | 101 Core 3G, AC101ASWFV2, AC101CR3GV2, AC101CR3GV4 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Archos | AHB3097140 |
Mer information
| Vikt | 0.160000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227830 |
| Erstatter varenummer | AHB3097140 |
| Passer til | AC101CR3GV4, AC101ASWFV2,101 Core 3G, AC101CR3GV2 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Producent | Archos |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 145.50 x 97.30 x 2.60mm |
Stocks
Batteri for Archos 101 Core 3G, AC101ASWFV2, AC101CR3GV2, AC10 AHB3097140 3.7 V 5000 mAh