Batteri for ARORY 120W Vacuum Cleaner INR 18650 11.1 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 69.80 x 37.00 x 35.00mm
Rate: 28.86 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 219 g /7.73 oz
Net Weight: 149 g /5.26 oz
EAN: 4894128222484
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ARORY | 120W Vacuum Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ARORY | INR 18650 |
Mer information
| Vikt | 0.219000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222484 |
| Erstatter varenummer | INR 18650 |
| Passer til | ARORY 120W Vacuum Cleaner |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.80 x 37.00 x 35.00mm |
Stocks
Batteri for ARORY 120W Vacuum Cleaner INR 18650 11.1 V 2600 mAh