Batteri for Bissell 13132, Bolt Pet 4/5SC-10 12 V 1300 mAh
Beskrivning
Capacity: 1300 mAh
Voltage: 12 V
Color: Green
Dimensions: 136.00 x 67.40 x 23.00mm
Rate: 15.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 570 g /20.11 oz
Net Weight: 420 g /14.82 oz
EAN: 4894128214847
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | 13132, Bolt Pet |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | 4/5SC-10 |
Mer information
| Vikt | 0.570000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214847 |
| Erstatter varenummer | 4/5SC-10 |
| Passer til | Bissell 13132, Bolt Pet |
| Spänning | 12 V |
| Kapacitet | 1300 mAh |
| Dimension | 136.00 x 67.40 x 23.00mm |
Stocks
Batteri for Bissell 13132, Bolt Pet 4/5SC-10 12 V 1300 mAh