Batteri for Bissell 37643, SpinWave® + Vac All-in-One Powered 1634753 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Dimensions: 104.50 x 89.20 x 66.00mm
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 670 g /23.63 oz
Net Weight: 480 g /16.93 oz
EAN: 4894128222675
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | 37643, SpinWave® + Vac All-in-One Powered Spin Mop and Vacuum |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | 1634753 |
Mer information
| Vikt | 0.670000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222675 |
| Erstatter varenummer | 1634753 |
| Passer til | Bissell 37643, SpinWave® + Vac All-in-One Powered Spin Mop and Vacuum |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 104.50 x 89.20 x 66.00mm |
Stocks
Batteri for Bissell 37643, SpinWave® + Vac All-in-One Powered 1634753 25.9 V 2500 mAh