Batteri for Bissell Bissell 3175+, 3177+, 3177A, 3178+, 3281+, ICON Pe 1626397 25.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: White
Dimensions: 82.60 x 69.60 x 45.50mm
Rate: 75.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 467 g /19.40 oz
Net Weight: 397 g/oz
EAN: 4894128224037
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | 3175+, 3177+, 3177A, 3178+, 3281+, ICON Pet Vacuum, ICONpet Turbo Cordless, P3025 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | 1626397, 1626397 530Q, 1626397 S30Q |
Mer information
| Vikt | 0.467000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128224037 |
| Erstatter varenummer | 1626397, 1626397 530Q, 1626397 S30Q |
| Passer til | Bissell 3175+, 3177+, 3177A, 3178+, 3281+, ICON Pet Vacuum, ICONpet Turbo Cordless, P3025 |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 82.60 x 69.60 x 45.50mm |
Stocks
Batteri for Bissell Bissell 3175+, 3177+, 3177A, 3178+, 3281+, ICON Pe 1626397 25.2 V 3000 mAh