Batteri for Bissell CrossWave X7 Cordless Plus 3479Z, CrossWav INR18650-7S1P 25.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 88.00 x 68.30 x 42.80mm
Rate: 75.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 440 g /15.52 oz
Net Weight: 370 g /13.05 oz
EAN: 4894128222712
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bissell | CrossWave X7 Cordless Plus 3479Z, CrossWave X7 Cordless Pro 2955Z |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bissell | INR18650-7S1P |
Mer information
| Vikt | 0.440000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222712 |
| Erstatter varenummer | INR18650-7S1P |
| Passer til | Bissell CrossWave X7 Cordless Plus 3479Z, CrossWave X7 Cordless Pro 2955Z |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 88.00 x 68.30 x 42.80mm |
Stocks
Batteri for Bissell CrossWave X7 Cordless Plus 3479Z, CrossWav INR18650-7S1P 25.2 V 3000 mAh