Batteri for Black+Decker FV18LA INR18650-5S1P 18.5 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Black
Dimensions: 139.50 x 46.20 x 37.20mm
Rate: 37 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 416 g /14.67 oz
Net Weight: 236 g /8.32 oz
EAN: 4894128220060
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black+Decker | FV18LA |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black+Decker | INR18650-5S1P |
Mer information
| Vikt | 0.416000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128220060 |
| Erstatter varenummer | INR18650-5S1P |
| Passer til | Black+Decker FV18LA |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 139.50 x 46.20 x 37.20mm |
Stocks
Batteri for Black+Decker FV18LA INR18650-5S1P 18.5 V 2000 mAh