Batteri for BRAVAT SITIA, 417110, FLORIANA, 413610, 413810, 41 123400 3.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Green
Dimensions: 52.10 x 43.80 x 16.60mm
Rate: 7.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 110 g /3.88 oz
Net Weight: 85 g /3.00 oz
EAN: 4894128191469
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| BRAVAT | SITIA, 417110, FLORIANA, 413610, 413810, 417510 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| BRAVAT | 123400, 413610 |
Mer information
| Vikt | 0.110000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128191469 |
| Erstatter varenummer | 123400, 413610 |
| Passer til | BRAVAT SITIA, 417110, FLORIANA, 413610, 413810, 417510 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 52.10 x 43.80 x 16.60mm |
Stocks
Batteri for BRAVAT SITIA, 417110, FLORIANA, 413610, 413810, 41 123400 3.6 V 2000 mAh