Batteri for CardiAid CT0207RF, CT0207RS, CT0207 110878-O 12 V 11500 mAh
Beskrivning
Capacity: 11500 mAh
Voltage: 12 V
Color: Black
Dimensions: 254.80 x 57.00 x 30.00mm
Rate: 138 Wh
Type: Alkaline
Gross Weight: 1249 g /44.06 oz
Net Weight: 939 g /33.12 oz
EAN: 4894128225454
Primary Battery, Non-rechargeable
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| CardiAid | CT0207RF, CT0207RS, CT0207 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| CardiAid | 110878-O, CA-4BP |
Mer information
| Vikt | 1.249000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128225454 |
| Erstatter varenummer | 110878-O, CA-4BP |
| Passer til | CardiAid CT0207RF, CT0207RS, CT0207 |
| Spänning | 12 V |
| Kapacitet | 11500 mAh |
| Dimension | 254.80 x 57.00 x 30.00mm |
Stocks
Batteri for CardiAid CT0207RF, CT0207RS, CT0207 110878-O 12 V 11500 mAh