Batteri for Cecotec 05023, Conga Crystal Clear 770 3.7 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Green
Dimensions: 66.60 x 19.20 x 18.30mm
Rate: 9.25 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 73 g /2.58 oz
Net Weight: 48 g /1.69 oz
EAN: 4894128222088
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | 05023, Conga Crystal Clear 770 |
Mer information
| Vikt | 0.073000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222088 |
| Passer til | Cecotec 05023, Conga Crystal Clear 770 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.60 x 19.20 x 18.30mm |
Stocks
Batteri for Cecotec 05023, Conga Crystal Clear 770 3.7 V 2500 mAh