Batteri for Cecotec Conga 8090, Conga 8090 Ultra, Conga 8090 U U099-4S1P 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 140.30 x 45.20 x 40.50mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 609 g /21.48 oz
Net Weight: 429 g /15.13 oz
EAN: 4894128217886
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | Conga 8090, Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090, Conga 9090 Ai |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | U099-4S1P, U099-4S2P |
Mer information
| Vikt | 0.609000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217886 |
| Erstatter varenummer | U099-4S1P, U099-4S2P |
| Passer til | Cecotec Conga 8090, Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090, Conga 9090 Ai |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 140.30 x 45.20 x 40.50mm |
Stocks
Batteri for Cecotec Conga 8090, Conga 8090 Ultra, Conga 8090 U U099-4S1P 14.4 V 5200 mAh