Batteri for Concept VP4136 2in1(6 pin) 4239324 22.2 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 22.2 V
Color: Black
Dimensions: 108.20 x 77.60 x 69.20mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 517 g /18.24 oz
Net Weight: 327 g /11.53 oz
EAN: 4894128217329
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Concept | VP4136 2in1(6 pin) |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Concept | 4239324, ZL-8260S0622 |
Mer information
| Vikt | 0.517000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217329 |
| Erstatter varenummer | 4239324, ZL-8260S0622 |
| Passer til | Concept VP4136 2in1(6 pin) |
| Spänning | 22.2 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 108.20 x 77.60 x 69.20mm |
Stocks
Batteri for Concept VP4136 2in1(6 pin) 4239324 22.2 V 2200 mAh