Batteri for Concept VP4360 42392263 11.1 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 68.00 x 55.60 x 20.00mm
Rate: 27.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 171 g /6.03 oz
Net Weight: 146 g /5.15 oz
EAN: 4894128222026
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Concept | VP4360 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Concept | 42392263 |
Mer information
| Vikt | 0.171000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222026 |
| Erstatter varenummer | 42392263 |
| Passer til | Concept VP4360 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.00 x 55.60 x 20.00mm |
Stocks
Batteri for Concept VP4360 42392263 11.1 V 2500 mAh