Batteri for CONTEC HMS7500 2.3.02.00200 7.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Blue
Dimensions: 74.30 x 68.50 x 20.00mm
Rate: 38.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 216 g /7.62 oz
Net Weight: 191 g /6.74 oz
EAN: 4894128222361
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| CONTEC | HMS7500 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| CONTEC | 2.3.02.00200 |
Mer information
| Vikt | 0.216000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222361 |
| Erstatter varenummer | 2.3.02.00200 |
| Passer til | CONTEC HMS7500 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Producent | Contec |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 74.30 x 68.50 x 20.00mm |
Stocks
Batteri for CONTEC HMS7500 2.3.02.00200 7.4 V 5200 mAh