Batteri for Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, 312-0334 14.8 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 233.00 x 46.30 x 34.40mm
Rate: 65.12 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 590.5 g /20.83 oz
Net Weight: 410.5 g /14.48 oz
EAN: 4894128017202
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, Latitude 110L |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0334, 312-0347, G9817, W5173, G9812, W5543, 312-0292, 312-0326, 312-0335, M5701, H9566, T5443 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.590500 |
| Erstatter varenummer | 312-0334, 312-0347, G9817, W5173, G9812, W5543, 312-0292, 312-0326, 312-0335, M5701, H9566, T5443 |
| Passer til | Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, Latitude 110L |
| EAN | 4894128017202 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 233.00 x 46.30 x 34.40mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1000, Inspiron 1200, Inspiron 2200, 312-0334 14.8 V 4400 mAh