Batteri for Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 312-0416 11.1 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 205.36 x 52.60 x 20.90mm
Rate: 24.42 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 348 g /12.28 oz
Net Weight: 198 g /6.98 oz
EAN: 4894128024583
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0416, HD438, KD186, XD187 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.348000 |
| Erstatter varenummer | 312-0416, HD438, KD186, XD187 |
| Passer til | Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 |
| EAN | 4894128024583 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 205.36 x 52.60 x 20.90mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 312-0416 11.1 V 2200 mAh