Batteri for Dell Inspiron 1470, Inspiron 1470n, Inspiron 14z, 06HKFR 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 264.30 x 53.20 x 37.70mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 768.1 g /27.09 oz
Net Weight: 458.1 g /16.16 oz
EAN: 4894128056843
9 Cells While Stocks Last
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1470, Inspiron 1470n, Inspiron 14z, Inspiron 1570, Inspiron 1570n, Inspiron 15z |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 06HKFR, 127VC, 312-1008, 312-1015, 451-11468, 451-11470, 6DN3N, 9RDF4, DVVV7, XVK54 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.768100 |
| Erstatter varenummer | 06HKFR, 127VC, 312-1008, 312-1015, 451-11468, 451-11470, 6DN3N, 9RDF4, DVVV7, XVK54 |
| Passer til | Dell Inspiron 1470, Inspiron 1470n, Inspiron 14z, Inspiron 1570, Inspiron 1570n, Inspiron 15z |
| EAN | 4894128056843 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 264.30 x 53.20 x 37.70mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1470, Inspiron 1470n, Inspiron 14z, 06HKFR 11.1 V 6600 mAh