Batteri for Dell Inspiron 1564, Inspiron 1564D, Inspiron 1564R 312-1021 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 272.00 x 53.80 x 46.40mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 802.4 g /28.30 oz
Net Weight: 492.4 g /17.37 oz
EAN: 4894128068129
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1564, Inspiron 1564D, Inspiron 1564R, Inspiron I1564, Inspiron 14, Inspiron 1464, Inspiron 15, Inspiron 15 1564, Inspiron 17, Inspiron 17 1764, Inspiron 1764, Inspiron 1464D, Inspiron 1464R, Inspiron I1464, Inspiron I1764, Insprion 1464 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-1021, 5YRYV, 9JJGJ, JKVC5, NKDWV, TRJDK, FH4HR, 0FH4HR, K456N, 05Y4YV, 451-11467, 312-1022, CW435, OFH4HR, 0NKDWN, 0X0WDN, P07E, P07E001, P08F001, P09G, UM3, UM6, X0WDM |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.802400 |
| Erstatter varenummer | 312-1021, 5YRYV, 9JJGJ, JKVC5, NKDWV, TRJDK, FH4HR, 0FH4HR, K456N, 05Y4YV, 451-11467, 312-1022, CW435, OFH4HR, 0NKDWN, 0X0WDN, P07E, P07E001, P08F001, P09G, UM3, UM6, X0WDM |
| Passer til | Dell Inspiron 1564, Inspiron 1564D, Inspiron 1564R, Inspiron I1564, Inspiron 14, Inspiron 1464, Inspiron 15, Inspiron 15 1564, Inspiron 17, Inspiron 17 1764, Inspiron 1764, Inspiron 1464D, Inspiron 1464R, Inspiron I1464, Inspiron I1764, Insprion 1464 |
| EAN | 4894128068129 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 272.00 x 53.80 x 46.40mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1564, Inspiron 1564D, Inspiron 1564R 312-1021 11.1 V 6600 mAh