Batteri for Dell Latitude E4200, Latitude E4200N Y085C 14.8 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Metallic Grey
Dimensions: 209.96 x 46.44 x 18.00mm
Rate: 32.56 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 323 g /11.39 oz
Net Weight: 183 g /6.46 oz
EAN: 4894128048466
4 Cells Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude E4200, Latitude E4200N |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | Y085C, Y084C, W343C, R640C, R841C, Y082C, R839C, W341C, W346C, X595C, U444C, F586J, R331H |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.323000 |
| Erstatter varenummer | Y085C, Y084C, W343C, R640C, R841C, Y082C, R839C, W341C, W346C, X595C, U444C, F586J, R331H |
| Passer til | Dell Latitude E4200, Latitude E4200N |
| EAN | 4894128048466 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 209.96 x 46.44 x 18.00mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude E4200, Latitude E4200N Y085C 14.8 V 2200 mAh