Batteri for Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiro W953G 14.8 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 140.50 x 58.40 x 39.50mm
Rate: 65.12 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 599 g /21.13 oz
Net Weight: 419 g /14.78 oz
EAN: 4894128025887
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiron Mini 9, Inspiron Mini 9n, Vostro A90, Vostro A90n |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | W953G, 312-0831, 451-10690, 451-10691, D044H |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.599000 |
| Erstatter varenummer | W953G, 312-0831, 451-10690, 451-10691, D044H |
| Passer til | Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiron Mini 9, Inspiron Mini 9n, Vostro A90, Vostro A90n |
| EAN | 4894128025887 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 140.50 x 58.40 x 39.50mm |
Stocks
Batteri for Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiro W953G 14.8 V 4400 mAh