Batteri for Dell Vostro 1310, Vostro 1510, Vostro 2510, Vostro 312-0724 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 204.80 x 50.29 x 19.90mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 445.8 g /15.73 oz
Net Weight: 295.8 g /10.43 oz
EAN: 4894128035749
6 Cells
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Vostro 1310, Vostro 1510, Vostro 2510, Vostro 1320, Vostro 1511, Vostro 1520, Vostro PP36S, Vostro PP36L |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0724, 312-0725, 312-0859, 312-0922, 451-10586, 451-10587, 451-10655, N950C, N956C, N958C, T116C, U661H, 451-10610, 451-10620, T112C |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.445800 |
| Erstatter varenummer | 312-0724, 312-0725, 312-0859, 312-0922, 451-10586, 451-10587, 451-10655, N950C, N956C, N958C, T116C, U661H, 451-10610, 451-10620, T112C |
| Passer til | Dell Vostro 1310, Vostro 1510, Vostro 2510, Vostro 1320, Vostro 1511, Vostro 1520, Vostro PP36S, Vostro PP36L |
| EAN | 4894128035749 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 204.80 x 50.29 x 19.90mm |
Stocks
Batteri for Dell Vostro 1310, Vostro 1510, Vostro 2510, Vostro 312-0724 11.1 V 4400 mAh