Batteri for Diqee 330A, 330B, 330C RD-AIN10.8VA 10.8 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Green
Dimensions: 111.40 x 45.60 x 41.80mm
Rate: 32.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 726 g /25.61 oz
Net Weight: 546 g /19.26 oz
EAN: 4894128219507
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Diqee | 330A, 330B, 330C |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Diqee | RD-AIN10.8VA |
Mer information
| Vikt | 0.726000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219507 |
| Erstatter varenummer | RD-AIN10.8VA |
| Passer til | Diqee 330A, 330B, 330C |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Dimension | 111.40 x 45.60 x 41.80mm |
Stocks
Batteri for Diqee 330A, 330B, 330C RD-AIN10.8VA 10.8 V 3000 mAh