Batteri for Dirt Devil BD30025, BD30025B, BD30225, Quick Flip 130438001 14.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 68.10 x 70.00 x 52.00mm
Rate: 37 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 266 g /9.38 oz
Net Weight: 196 g /6.91 oz
EAN: 4894128220077
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dirt Devil | BD30025, BD30025B, BD30225, Quick Flip Plus Cordless 16 Volt Lithium Ion Bagless Handheld Vacuum |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dirt Devil | 130438001 |
Mer information
| Vikt | 0.266000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128220077 |
| Erstatter varenummer | 130438001 |
| Passer til | Dirt Devil BD30025, BD30025B, BD30225, Quick Flip Plus Cordless 16 Volt Lithium Ion Bagless Handheld Vacuum |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Producent | Dirt Devil |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.10 x 70.00 x 52.00mm |
Stocks
Batteri for Dirt Devil BD30025, BD30025B, BD30225, Quick Flip 130438001 14.8 V 2500 mAh