Batteri for Dreame Mova 2.0 W2408-07-0A 25.9 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.9 V
Color: Black
Rate: 64.75 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 650 g /22.93 oz
EAN: 4894128216230
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Mova 2.0 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | W2408-07-0A |
Mer information
| Vikt | 0.650000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216230 |
| Erstatter varenummer | W2408-07-0A |
| Passer til | Dreame Mova 2.0 |
| Spänning | 25.9 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
Stocks
Batteri for Dreame Mova 2.0 W2408-07-0A 25.9 V 2500 mAh