Batteri for Dreame R10 Pro, R10 Pro Cordless Vacuum Cleaner V2213V-8S1P-BWA 28.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 28.8 V
Color: Black
Dimensions: 147.60 x 81.10 x 35.30mm
Rate: 72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 712 g /25.12 oz
Net Weight: 532 g /18.77 oz
EAN: 4894128217596
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | R10 Pro, R10 Pro Cordless Vacuum Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | V2213V-8S1P-BWA |
Mer information
| Vikt | 0.712000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217596 |
| Erstatter varenummer | V2213V-8S1P-BWA |
| Passer til | Dreame R10 Pro, R10 Pro Cordless Vacuum Cleaner |
| Spänning | 28.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 147.60 x 81.10 x 35.30mm |
Stocks
Batteri for Dreame R10 Pro, R10 Pro Cordless Vacuum Cleaner V2213V-8S1P-BWA 28.8 V 2500 mAh