Batteri for Dreame R20 P2033-8S1P-GYA 29.6 V 2750 mAh
Beskrivning
Capacity: 2750 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Grey
Dimensions: 139.40 x 81.60 x 45.80mm
Rate: 81.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 715 g /25.22 oz
Net Weight: 535 g /18.87 oz
EAN: 4894128217459
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | R20 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | P2033-8S1P-GYA |
Mer information
| Vikt | 0.715000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217459 |
| Erstatter varenummer | P2033-8S1P-GYA |
| Passer til | Dreame R20 |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 2750 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 139.40 x 81.60 x 45.80mm |
Stocks
Batteri for Dreame R20 P2033-8S1P-GYA 29.6 V 2750 mAh