Batteri for Dreame Z30, Z40, Z40 Station V2406-8S1P-GYA 29.6 V 3200 mAh
Beskrivning
Capacity: 3200 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Dark Grey
Dimensions: 187.15 x 90.30 x 41.70mm
Rate: 94.72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 800 g /28.22 oz
Net Weight: 620 g /21.87 oz
EAN: 4894128214496
Must match both battery part number and device model
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Z30, Z40, Z40 Station |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | V2406-8S1P-GYA |
Mer information
| Vikt | 0.800000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214496 |
| Erstatter varenummer | V2406-8S1P-GYA |
| Passer til | Dreame Z30, Z40, Z40 Station |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 3200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 187.15 x 90.30 x 41.70mm |
Stocks
Batteri for Dreame Z30, Z40, Z40 Station V2406-8S1P-GYA 29.6 V 3200 mAh