Batteri for Ecovacs Airbot AA30 S06-LI-185-6100 18.5 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Black
Dimensions: 193.00 x 67.80 x 23.00mm
Rate: 96.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 666 g /23.49 oz
Net Weight: 516 g /18.20 oz
EAN: 4894128215783
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Ecovacs | Airbot AA30 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Ecovacs | S06-LI-185-6100, S12-LI-180-4900 |
Mer information
| Vikt | 0.666000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215783 |
| Erstatter varenummer | S06-LI-185-6100, S12-LI-180-4900 |
| Passer til | Ecovacs Airbot AA30 |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 193.00 x 67.80 x 23.00mm |
Stocks
Batteri for Ecovacs Airbot AA30 S06-LI-185-6100 18.5 V 5200 mAh