Batteri for Emtek P100 Portable Microbial Air Sampler 9020026 14.8 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: White
Dimensions: 73.75 x 71.86 x 37.12mm
Rate: 76.96 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 500 g /17.64 oz
EAN: 4894128228165
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Emtek | P100 Portable Microbial Air Sampler |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Emtek | 9020026 |
Mer information
| Vikt | 0.500000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128228165 |
| Erstatter varenummer | 9020026 |
| Passer til | Emtek P100 Portable Microbial Air Sampler |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 73.75 x 71.86 x 37.12mm |
Stocks
Batteri for Emtek P100 Portable Microbial Air Sampler 9020026 14.8 V 5200 mAh