Batteri for ETA 0449, 0449 90000, 0449 Moneto ETA0449 14.4 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Green
Dimensions: 69.20 x 52.50 x 45.00mm
Rate: 21.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 550 g /19.40 oz
EAN: 4894128227908
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 0449, 0449 90000, 0449 Moneto |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | ETA0449 |
Mer information
| Vikt | 0.550000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227908 |
| Erstatter varenummer | ETA0449 |
| Passer til | 0449 90000, 0449 Moneto,0449 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Dimension | 69.20 x 52.50 x 45.00mm |
Stocks
Batteri for ETA 0449, 0449 90000, 0449 Moneto ETA0449 14.4 V 1500 mAh