Batteri for ETA 2218 9000 Ergo, 2218 Ergo, Ergo 2218 2420 0270 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.50 x 37.20 x 37.20mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 263 g /9.28 oz
Net Weight: 193 g /6.81 oz
EAN: 4894128222040
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 2218 9000 Ergo, 2218 Ergo, Ergo 2218 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | 2420 0270, ETA424200270 |
Mer information
| Vikt | 0.263000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222040 |
| Erstatter varenummer | 2420 0270, ETA424200270 |
| Passer til | ETA 2218 9000 Ergo, 2218 Ergo, Ergo 2218 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.50 x 37.20 x 37.20mm |
Stocks
Batteri for ETA 2218 9000 Ergo, 2218 Ergo, Ergo 2218 2420 0270 14.4 V 2600 mAh