Batteri for ETA 4228 Navaggio Profi 4228 00100 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 170.20 x 78.00 x 43.80mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 664 g /23.42 oz
Net Weight: 484 g /17.07 oz
EAN: 4894128218753
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 4228 Navaggio Profi |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | 4228 00100 |
Mer information
| Vikt | 0.664000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218753 |
| Erstatter varenummer | 4228 00100 |
| Passer til | ETA 4228 Navaggio Profi |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 170.20 x 78.00 x 43.80mm |
Stocks
Batteri for ETA 4228 Navaggio Profi 4228 00100 14.4 V 5200 mAh