Batteri for ETA 5241 Aurum, 6241 Aurum; Media RM2102, W11 Pro, BP14452C 14.4 V 6700 mAh
Beskrivning
Capacity: 6700 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 71.40 x 77.40 x 42.00mm
Rate: 96.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 479 g /16.90 oz
Net Weight: 409 g /14.43 oz
EAN: 4894128219798
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 5241 Aurum, 6241 Aurum |
| Media | RM2102, W11 Pro, W11 Plus, W11 |
| Eureka | E10s, NERE10S-EU-VD, EA100001, EA100003 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | BP14452C, 98600 |
| Media | BP14452G |
| Eureka | BP14452C |
Mer information
| Vikt | 0.479000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219798 |
| Erstatter varenummer | BP14452C, 98600, BP14452G |
| Passer til | ETA 5241 Aurum, 6241 Aurum; Media RM2102, W11 Pro, W11 Plus, W11; Eureka E10s, NERE10S-EU-VD, EA100001, EA100003 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 6700 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 71.40 x 77.40 x 42.00mm |
Stocks
Batteri for ETA 5241 Aurum, 6241 Aurum; Media RM2102, W11 Pro, BP14452C 14.4 V 6700 mAh