Batteri for ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus ICR18650-22P 22.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 22.2 V
Color: Black
Dimensions: 116.50 x 74.00 x 103.00mm
Rate: 44.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 626 g /22.08 oz
Net Weight: 326 g /11.50 oz
EAN: 4894128225584
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus, 6449 Moneto |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | ICR18650-22P, N00100034400 |
Mer information
| Vikt | 0.626000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128225584 |
| Erstatter varenummer | ICR18650-22P, N00100034400 |
| Passer til | ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus, 6449 Moneto |
| Spänning | 22.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 116.50 x 74.00 x 103.00mm |
Stocks
Batteri for ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus ICR18650-22P 22.2 V 2000 mAh