Batteri for ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus ICR18650-22P 22.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 22.2 V
Color: Black
Dimensions: 116.50 x 74.00 x 103.00mm
Rate: 66.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 618 g /21.80 oz
Net Weight: 338 g /11.92 oz
EAN: 4894128225591
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ETA | 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus, 6449 Moneto |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ETA | ICR18650-22P, N00100034400 |
Mer information
| Vikt | 0.618000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128225591 |
| Erstatter varenummer | ICR18650-22P, N00100034400 |
| Passer til | ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus, 6449 Moneto |
| Spänning | 22.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 116.50 x 74.00 x 103.00mm |
Stocks
Batteri for ETA 3447 Dasty, 5449 Moneto, 5449 Moneto Aqua Plus ICR18650-22P 22.2 V 3000 mAh