Batteri for Eufy 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireles SW18650 34M 2P 3.7 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 66.50 x 37.40 x 19.50mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228257
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireless Outdoor Camera Night Vision, AKT8223, Security S220 SoloCam, T3814, Video Doorbell Camera C30, Video Doorbell Camera C31 2K FHD, Video doorbell 2k |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | SW18650 34M 2P |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Kamera |
| EAN | 4894128228257 |
| Erstatter varenummer | SW18650 34M 2P |
| Passer til | Security S220 SoloCam, Video Doorbell Camera C30, Eufy Video doorbell 2k, AKT8223, 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireless Outdoor Camera Night Vision,Video doorbell 2k, T3814, Video Doorbell Camera C31 2K FHD |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.50 x 37.40 x 19.50mm |
Stocks
Batteri for Eufy 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireles SW18650 34M 2P 3.7 V 5200 mAh