Batteri for Eufy 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireles SW18650 34M 2P 3.7 V 6800 mAh
Beskrivning
Capacity: 6800 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 66.50 x 37.40 x 19.50mm
Rate: 25.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228264
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireless Outdoor Camera Night Vision, AKT8223, Security S220 SoloCam, T3814, Video Doorbell Camera C30, Video Doorbell Camera C31 2K FHD, Video doorbell 2k |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | SW18650 34M 2P |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Kamera |
| EAN | 4894128228264 |
| Erstatter varenummer | SW18650 34M 2P |
| Passer til | Security S220 SoloCam, Video Doorbell Camera C30, AKT8223, 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireless Outdoor Camera Night Vision,Video doorbell 2k, T3814, Video Doorbell Camera C31 2K FHD |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 6800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 66.50 x 37.40 x 19.50mm |
Stocks
Batteri for Eufy 2K Solar Security Camera S220 SoloCam Wireles SW18650 34M 2P 3.7 V 6800 mAh