Batteri for Eufy 4G LTE Outdoor, S300 eufyCam, Security 4K Sol LGM50LT-1S2P 3.7 V 10000 mAh
Beskrivning
Capacity: 10000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 75.00 x 43.00 x 24.00mm
Rate: 37 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 250 g /8.82 oz
EAN: 4894128228240
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Eufy | 4G LTE Outdoor, S300 eufyCam, Security 4K Solar Security Camera, T8161 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Eufy | LGM50LT-1S2P |
Mer information
| Vikt | 0.250000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Kamera |
| EAN | 4894128228240 |
| Erstatter varenummer | LGM50LT-1S2P |
| Passer til | S300 eufyCam, Security 4K Solar Security Camera, T8161,4G LTE Outdoor |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 10000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 75.00 x 43.00 x 24.00mm |
Stocks
Batteri for Eufy 4G LTE Outdoor, S300 eufyCam, Security 4K Sol LGM50LT-1S2P 3.7 V 10000 mAh