Batteri for Fluke DTX-1200-M, DTX-1200-MS, DTX-1800-M, DTX-180 DTX-LION 7.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Yellow
Dimensions: 98.90 x 98.00 x 26.20mm
Rate: 38.48 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 417 g /14.71 oz
Net Weight: 267 g /9.42 oz
EAN: 4894128168836
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fluke | DTX-1200-M, DTX-1200-MS, DTX-1800-M, DTX-1800-MS |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fluke | DTX-LION, BP7440 |
Mer information
| Vikt | 0.417000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128168836 |
| Erstatter varenummer | DTX-LION, BP7440 |
| Passer til | Fluke DTX-1200-M, DTX-1200-MS, DTX-1800-M, DTX-1800-MS |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Producent | Fluke |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 98.90 x 98.00 x 26.20mm |
Stocks
Batteri for Fluke DTX-1200-M, DTX-1200-MS, DTX-1800-M, DTX-180 DTX-LION 7.4 V 5200 mAh