Batteri for Fluke LIQ-100, LIQ-100-IE, LinkIQ, Networks LIQ-10 FNBP-LION-01 3.7 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 70.00 x 37.20 x 18.70mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 122 g /4.30 oz
Net Weight: 97 g /3.42 oz
EAN: 4894128213734
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fluke | LIQ-100, LIQ-100-IE, LinkIQ, Networks LIQ-100-IE, Networks LIQ-100/FPC3, Networks LIQ100, Networks LIQ100 LinkIQ Cable + Network Tester, Networks LIQ100IE LinkIQ Industrial Ethernet Cable + Network Tester |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fluke | FNBP-LION-01 |
Mer information
| Vikt | 0.122000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128213734 |
| Erstatter varenummer | FNBP-LION-01 |
| Passer til | Fluke LIQ-100, LIQ-100-IE, LinkIQ, Networks LIQ-100-IE, Networks LIQ-100/FPC3, Networks LIQ100, Networks LIQ100 LinkIQ Cable + Network Tester, Networks LIQ100IE LinkIQ Industrial Ethernet Cable + Network Tester |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Producent | Fluke |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 70.00 x 37.20 x 18.70mm |
Stocks
Batteri for Fluke LIQ-100, LIQ-100-IE, LinkIQ, Networks LIQ-10 FNBP-LION-01 3.7 V 5200 mAh