Batteri for Fuji Portaflow-C FSC-4 Ultrasonic Flow Meter, FSC, FSC 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 71.70 x 37.60 x 20.40mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 170 g /6.00 oz
Net Weight: 100 g /3.53 oz
EAN: 4894128160656
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fuji | Portaflow-C FSC-4 Ultrasonic Flow Meter, FSC, FSC3, FSC4, FSCS10A4-00Y, Portaflow-C FSC-3 Ultrasonic Flow Meter, FSCS10A3-00Y, Portaflow-C Ultrasonic Flow Meter, FSCS10A2-00Y, FSC-3 Ultrasonic Flow Meter |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fuji | FSC |
Mer information
| Vikt | 0.170000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128160656 |
| Erstatter varenummer | FSC |
| Passer til | Fuji Portaflow-C FSC-4 Ultrasonic Flow Meter, FSC, FSC3, FSC4, FSCS10A4-00Y, Portaflow-C FSC-3 Ultrasonic Flow Meter, FSCS10A3-00Y, Portaflow-C Ultrasonic Flow Meter, FSCS10A2-00Y, FSC-3 Ultrasonic Flow Meter |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Producent | Fuji |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 71.70 x 37.60 x 20.40mm |
Stocks
Batteri for Fuji Portaflow-C FSC-4 Ultrasonic Flow Meter, FSC, FSC 7.4 V 2600 mAh